Aktualności

 • AKTUALIZACJA! Zapraszamy na zebrania wychowawców klas z Rodzicami oraz dyżury nauczycieli

   

  Szanowni Rodzice!

   

  Zapraszamy na zebrania z wychowawcami klas, które odbędą się listopadzie w Szkole Podstawowej w Noskowie oraz na spotkania z nauczycielami podczas dyżurów dla Rodziców. 


 • Spektakl patriotyczny w kościele parafialnym z okazji Święta Niepodległości

   

  11 listopada 2019 r. - w dniu 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej w Noskowie włączyli się w lokalne obchody Święta Niepodległości, prezentując w kościele parafialnym w Noskowie przejmujący spektakl patriotyczny pod hasłem "Pisk Białego Orła". W uroczystości brał udział także poczet sztandarowy naszej szkoły. 

   


 • Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości

   

  Dnia 10 listopada  2019 r. w Jaraczewie odbyły się gminne obchody 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W uroczystościach jak zawsze brał udział poczet sztandarowy naszej szkoły oraz delegacja uczniów i nauczycieli z dyrektor szkoły -  Ewą Kardach na czele. 


 • Akcja "Szkoła do hymnu" w Szkole Podstawowej w Noskowie

   

  Dnia 8 listopada 2019 r. cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu” zorganizowanej z inicjatywy Ministra Edukacji Narodowej w ramach wspólnego świętowania 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy.


 • Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości - spektakl patriotyczny "Pisk Białego Orła" VIDEO

   

  Dnia 7 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Noskowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy VI wystawili dla całej społeczności szkolnej spektakl słowno-muzyczny pt. "Pisk Białego Orła" wg scenariusza Adama Szafrańca w reżyserii nauczycielki Pani Renaty Zajdler. Szóstoklasiści stanęli na wyżynach swoich aktorskich umiejętności!


 • Wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu

   

  Dnia 30 października 2019 r. uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły wraz z wychowawcami pojechali do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical pt. „Rodzina Adamsów”.


 • Stopień szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

   

  Dnia 28 października 2019 r. odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń Karol Bruzi z kl. VIII. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!


 • Wyjazd do Teatru Animacji w Poznaniu

   

  W dniu 23 października 2019 r. uczniowie klas I - III udali się do Teatru Animacji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu na przedstawienie "Baśń o trzech konikach". 


 • Zbiórka makulatury i zakrętek

   

  Informujemy, że październikowa zbiórka makulatury i zakrętek odbędzie się w dn.  25 października 2019 r. (piątek). Makulaturę i zakrętki prosimy składać na parterze budynku szkoły, pod klatką schodową. 


 • Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Pełna miska dla schroniska"

   

  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Noskowie oraz Niepubliczne Przedszkole w Noskowie zapraszają do udziału w charytatywnej akcji na rzecz schroniska dla zwierząt w Radlinie. Akcja przebiega pod hasłem "Pełna miska dla schroniska". Szczegóły na plakatach. 


 • Bezpłatna nauka pływania na uczniów klasy III

   

  Dnia 21 października 2019 r. rozpoczęły się bezpłatne zajęcia nauki pływania z instruktorem dla uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Noskowie w ramach rządowego programu Powszechna Nauka Pływania "Umiem pływać", który zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.


 • Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów

   

  Dnia 11 października 2019 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie święto to połączone było ze ślubowaniem pierwszoklasistów.


 • Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Moje wakacje w obiektywie"

   

  Dnia 10 października 2019 r. komisja konkursowa rozstrzygnęła wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficzneggo pod hasłem "Moje wakacje w obiektywie".


 • Zabawa Andrzejkowa 2019 - UWAGA BRAK WOLNYCH MIEJSC!

   

  Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Noskowie serdecznie zaprasza na doroczną Zabawę Andrzejkową. Impreza odbędzie się dnia 23 listopada 2019 r. (sobota) w Sali Wiejskiej w Noskowie. 


 • Projekt edukacyjny "Szkolna Akademia Filmowa"

   

  Uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej w Noskowie uczestniczą w Edukacyjnym Projekcie Filmowym realizowanym przez Stowarzyszenie Jarocin XXI pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Filmoteki Narodowej oraz Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej.


 • Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca

   

  W czwartkowe popołudnie - 26 września 2019 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Chłopca.  


 • VI Rodzinny Rowerowy Rajd Korczakowski

   

  Dnia 13 września 2019 r. odbył sie VI Rodzinny Rowerowy Rajd Korczakowski, którego organizatorem jest nasza szkoła. W Rajdzie wzięła udział rekodrdowa liczba uczestników - ponad 140 osób! 


 • Spotkanie z policjantem

   

  W dniu 9 września 2019r. uczniowie klas I, II oraz III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji, pracującym na stanowisku dzielnicowego w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie, starszym sierżantem Marcinem Kozłowskim. 


 • Zbieramy nakrętki

   

  Wzorem lat poprzednich, w roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy w naszej szkole akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek. Zbiórka trwa przez cały rok szkolny - zawsze w ostatni piątek miesiaca.


 • Zbieramy makulaturę

   

  Biblioteka Szkoły Podstawowej w Noskowie  kontynuuje w roku szkolnym 2019/2020 akcję zbiórki makulatury pod hasłem: "Makulaturę zbieramy, księgozbiór biblioteki poszerzamy". Zbiórka tra przez cały rok szkolny - zawsze w ostatni piątek miesiąca.