baner baner baner baner baner baner baner baner
Wyszukiwarka
 

"Bal Wszystkich Świętych" w Noskowie

  • Obraz w galerii

 

Dnia 31 października 2014 r., w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, w Sali Wiejskiej w Noskowie odbył się "Bal Wszystkich Świętych". Imprezę zorgazniowano w naszej parafii po raz pierwszy jako alternatywę dla pogańskiego świętowania halloween. Zamiast przebierać się za diabły, czarownice czy wampiry, przebraliśmy się za świętych i anioły, pokazując w ten sposób, jak bawią się chrześcijanie!

 

mpreza rozpoczęła się o godz. 16:00. Wszystkich uczestników gorąco powitał proboszcz naszej parafii - ks. Jarosław Kaczmarek i zaprosił do wspólnej zabawy. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnili Dj Jarmi oraz DjX. W trakcie balu ksiądz proboszcz przeprowadzał wywiady ze świętymi oraz aniołami. Wszystkie dzieci wykazały się wiedzą na temat postaci, w którą się wcieliły.  Oczywiście nie mogło zabraknąć w tym dniu słodkiego poczęstunku oraz konkursów. Państwo Daniela i Marian Biegańscy ufundowali całe mnóstwo słodyczy dla naszych balowiczów. Należy dodać, że w Balu wzięły udział dzieci nie tylko z naszej parafii, ale również z okolicznych miejscowości! Impreza zakończyła się o godz. 20:30. Do zobaczenia za rok o tej samej porze!Uśmiech

 

Organizatorami Balu Wszystkich Świętych w Noskowie byli: Parafia pw. Świętej Trójcy w Noskowie, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Noskowiacy" oraz Szkoła Podstawowa w Noskowie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Powrót