baner baner baner baner baner baner baner baner
Wyszukiwarka
 

Konkurs na Najpiekniejszą bombkę choinkową

  • Obraz w galerii

 

Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Jaraczewo do udziału w Konkursie na najpiękniejszą bombkę choinkową. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. W załączeniu publikujemy kartę zgłoszenia.

 

Stwórz własną bombkę i wygraj nagrodę niespodziankę. Okres Bożonarodzeniowy to czas ciepła rodzinnego, który skłania nas do refleksji i przygotowań do świąt. Mamy nadzieję, że projektowanie bombek na choinkę sprawi dzieciom wiele radości, pobudzi wyobraźnię, zachęci do plastycznych działań oraz przyczyni się do rozwoju artystycznych uzdolnień.


Regulamin konkursu:
Wykonanie bombki choinkowej w formacie przestrzennym dowolną techniką i kształtem z zastosowaniem różnych materiałów np. balonów, farb, papieru, kredek, bibuły, owoców suszonych, nasion, sznurka itp.
- zrób 3 zdjęcia aparatem lub smartfonem
1. przygotowanie
2. w trakcie tworzenia
3. efekt końcowy
- zdjęcia wraz z adresem, imieniem i nazwiskiem wyślij do nas, na adres gok@jaraczewo.pl


Najładniejsze prace zostaną opublikowane w naszych mediach społecznościowych. Konkurs trwa od chwili ogłoszenia, do 6 grudnia. Wyniki ogłosimy 9 grudnia. Nagrody wyślemy pocztą lub dostarczymy do miejsca zamieszkania osobiście.

UWAGA!!!
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z Gminy Jaraczewo.
BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!!!
#KiedyZnowuBędzieNormalnie

Powrót