baner baner baner baner baner baner baner baner
Wyszukiwarka
 

Program rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

  • Obraz w galerii

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które odbędzie się we wtorek 1 września 2020 r.


godz. 8.00 – uroczyste rozpoczęcie roku w oddziale przedszkolnym "0" Szkoły Podstawowej w Noskowie oraz w Niepublicznym Przedszkolu w Noskowie


godz. 9.00 – uroczyste  rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Noskowie dla uczniów klas I - VIII. Spotkanie z dyrektorem szkoły na boisku szkolnym, a w razie deszczowej pogody uczniowie przechodzą bezpośrednio do klas na spotkania z wychowawcami, wg poniższego wykazu:

Klasa I - sala nr 7 (I piętro)

Klasa II - sala nr 4 (I piętro)

Klasa III - sala nr 6 (I piętro)

Klasa IV - sala nr 1 (parter)

Klasa V - sala nr 2 (parter)

Klasa VI - sala nr 14 (piętro)

Klasa VII - sala nr 5 (I piętro)

Klasa VIII - sala komputerowa (I piętro).

 

Uczniowie przychodzą w strojach galowych. Do szkoły wchodzimy głównym wejściem, w maseczkach lub przyłbicach, z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Po wejściu do szkoły obowiązkowo dezynfekujemy ręce.

 

Do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie. Rodzice i opiekunowie oczekują przed szkołą. Wyjątkiem są rodzice uczniów klasy pierwszej – z jednym dzieckiem może wejść do szkoły tylko jeden opiekun.

 

Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Noskowie dn. 31 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 (z udziałem pocztu sztandarowego).

 

Prosimy na bieżąco sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus, który od dnia 01 września 2020 r. będzie jedyną formą prowadzenia dokumentacji szkolnej. Plan lekcji na rok szkolny 2020/2021 zostanie opublikowany w dzienniku elektronicznym Librus dnia 31 sierpnia 2020 r.Z poważaniem
mgr Ewa Kardach
Dyrektor szkoły, Dyrektor przedszkola

  • Obraz w galerii
  • Obraz w galerii
Powrót