baner baner baner baner baner baner baner baner
Wyszukiwarka
 

KOLONIE LETNIE - OGŁOSZENIE

  • Obraz w galerii

 

Informujemy, że w terminie od 28.07.2017 r. do 07.08.2017 r. w miejscowości Mrzeżyno odbędą się kolonie letnie dla uczniów uczęszczających do Szkół Podstawowych i Gimnazjów na terenie Gminy Jaraczewo.

 

 Wyjazd jest dofinansowany z budżetu Gminy Jaraczewo.

 

Chętni uczniowie pobierają ze szkoły kartę kolonijną i po wypełnieniu jej przez rodzica dostarczają do sekretariatu szkoły w terminie do 15 maja 2017 r.

 

Uczestnicy zostaną przewiezieni do miejsca pobytu autokarem. W ramach opłaty uczestnicy mają zapewnione: 4 posiłki dziennie, zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z balkonami, TV i pełnym węzłem sanitarnym, ubezpieczenie, opiekę medyczną (pielęgniarka, lekarz) oraz ratownika na plaży. Ośrodek "BRYZA" położony jest w odległości 300 100 m od portu. Na terenie ośrodka znajdują się bosika do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej. boisko do kometki. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt sportowy, gry planszowe i gry zręcznościowe. Ośrodek posiada klimatyzowaną stołówkę, świetlice oraz salę ze sprzętem nagłaśniającym.

 

Podczas pobytu na koloniach dla uczestników przewidziano m. in.:

  • gry i zabawy na strzeżonym terenie (boiska sportowe),
  • ognisko,
  • dyskoteki,
  • pobyty na plaży (ratownik)
  • zwiedzanie farmy wiatrakowej,
  • zwiedzanie okolicznych atrakcji.

Uczestnik kolonii zobowiązany jest do wpłaty w wysokości 700,00 zł. Pierrwsza wpłata w wysokości 200 zł do  dnia 15 maja 2017 r. Pozostałą kwotę w wysokości 500,00 zł należy wpłacić do 20 czerwca 2017 r.

 

Pozostałe koszty kolonii pokryte będą z budżetu Gminy Jaraczewo.

 

Chętni uczniowie pobierają z sekretariatu szkoły kartę kolonijną i po wypełnieniu jej przez rodzica dostarczają do sekretariatu szkoły w terminie do 30 kwietnia 2017  r.

 

Powrót