baner baner baner baner baner baner baner baner
Wyszukiwarka
 

Próbny egzamin ósmoklasisty

  • Obraz w galerii

 

Drodzy Ósmoklasiści!

 

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w dniach od 30 marca do 1 kwietnia br. przeprowadzimy próbę egzaminu ósmoklasisty. W załączeniu list dyrektora CKE.

 

Ze względu na sytuację uczeń samodzielnie pobierze arkusze ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i samodzielnie, w domu rozwiąże test, następnie przekaże nauczycielowi do sprawdzenia.

 

Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w następujących terminach :

 

30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;

 

31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;

 

1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – język angielski

 

 

Uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązują zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w ustalonej przez szkołę/nauczyciela formie, np. w pliku w edytorze tekstów; na wydruku korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie); na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.

 

ROZWIĄZANIA uczniowie przesyłają mailem do nauczyciela danego przedmiotu, w formie zdjęć poszczególnych kartek z rozwiązaniami.

 

Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Powrót